Prezent dla świadkowej

0
871
fot. pexels.com

Wiele par młodych inwestuje w drobne upominki dla gości w celu podziękowania za przybycie na ślub i wesele. Prócz prezentów dla gości, pary młode przygotowują prezenty dla rodziców, ale co ze świadkami? Czy dla nich także należy wybrać upominek?

Twoja druhna towarzyszy Ci niemalże na każdym kroku podczas przygotowań ślubnych. To ona planuje Twój wieczór panieński oraz znosi Twoje humory ślubne. Wspiera Cię i zawsze służy dobrą radą. Dlatego za jej trud i poświęcenie warto pomyśleć nad podziękowaniem dla niej.

Jeśli jednak obawiasz się, że ten rodzaj upominku może umknąć Ci podczas zakupów, warto dodać go do listy ślubnej. Nie musisz informować o takiej decyzji swojej druhny, możesz przygotować dla niej prezent niespodziankę.

Pokaż jej jak bardzo jesteś jej wdzięczna i jak ważna była dla Ciebie jej obecność w tym ważnym dniu. Oto kilka pomysłów, które są nie tylko sentymentalne, ale również bardzo pożyteczne dla każdej kobiety.

fot. pexels.com

Spersonalizowane świece

Coraz więcej sprzedawców oferuje nam możliwość zakupu spersonalizowanych upominków. Jeśli Twoja świadkowa jest typem romantyczki na pewno ucieszy się z takiego upominku.

Wybierając spersonalizowaną świecę możesz wybrać etykietę z podziękowaniami. Jeśli znasz gust zapachowy druhny, wybierz świecę o jej ulubionym zapachu. Taki prezent jest bardzo sentymentalny, jego znaczenie można porównać do ciepła i bezpieczeństwa jakie otrzymałaś od Swojej druhny w ciężkim czasie.

Bawełniana garderoba

Nie mamy tu na myśli kupowanie ciepłego, zimowego swetra. Mogłabyś zakupić swojej druhnie bawełniany szlafrok.

Nie musi to być zwykłe nakrycie, możesz wybrać opcję haftowaną. Na tle szlafroka możesz nanieść napis ” Najlepsza druhna” oraz wybrać ulubiony wzór świadkowej.

Twoja druhna na pewno będzie zadowolona z takiego upominku, który nie tylko będzie jej dobrze służył, ale także będzie przypominał o dniu Twojego ślubu.

Zastawa stołowa

Coraz modniejsze stają się dodatki do domów. Ten rodzaj prezentu jest tak naprawdę odpowiedni niemalże na każdą okazję. Podarowanie spersonalizowanego kubka bądź kompletu kieliszków do wina to naprawdę świetna alternatywa.

Na tego typu produkty także bez dużego problemu możemy nanieść grawer. Dlatego wybierz ulubiony kolor druhny i zamów jej nietuzinkowy kubek, który również będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu i będzie stanowił podziękowania.

Tekst, który chciałabyś nanieść na tego typu produkt jest dowolny.

Spersonalizowana torebka

Taki rodzaj prezentu możesz podarować druhnie jeszcze przed swoim ślubem. Takie gadżety są dość niedrogie, ale przygotowywane z myślą o danej osobie.

Możesz wybrać drobny styl kopertowy, który idealnie nada się jako dodatek do uroczystości weselnej. Twoja druhna, dzięki temu będzie mogła mieć coś osobistego.

Na torebkę możesz zamówić naniesienie imienia Twojej druhny bądź jej inicjałów. Każda kobieta byłaby zadowolona z takiego rodzaju upominku.

Sexowna piżama

Jeśli znasz doskonale rozmiar bielizny swojej druhny, możesz zafundować jej sexowną bieliznę. Ten rodzaj prezentu jest dość osobisty, ale otrzymany od bliskiej osoby nie jest czymś krępującym.

Wybierz ulubiony kolor świadkowej, a następnie zdecyduj się na styl jaki ona preferuje. Na pewno Twoja druhna nie będzie zawiedzona z takiego prezentu

Naszyjnik

Każda kobieta uwielbia biżuterię. Ten rodzaj prezentu jest ponadczasowy i zawsze odpowiedni.

Dlatego możesz zdecydować się na podarowanie właśnie naszyjnika dla swojej druhny w celu podziękowania. Jeśli nie masz pewności jaki rodzaj zawieszki był by dla niej idealny, możesz zdecydować się na wybór jej imienia.

Forma liter jest także różna, osobiście polecamy wybór „pisma ręcznego”.

Grafika na płótnie

Tego rodzaju prezenty stale zyskują na popularności. Dlatego możesz przygotować dla druhny obraz na płótnie.

Zwróć się do producenta oferującego tego typu produkty o stworzenie idealnego obrazu dla Was. Może to być wasze zdjęcie, na którym możesz zawrzeć treść podziękować lub możesz skorzystać z „obrazka”.

fot. pexels.com

Podsumowanie

Prezent podarowany dla druhny jest kwestią indywidualną. Każda kobieta jest inna  i preferuje inne gadżety. Może okazać się tak, że Twoja świadkowa jest fanka adrenaliny, możesz wtedy podarować jej bon na coś wyjątkowego.

Takie bony dotyczą różnych ekstremalnych sytuacji. Może to być skok ze spadochronem, przejażdżka sportowym samochodem bądź skok na bungee. Wszystko zależy od tego co lubi twoja druhna. A jak wiadomo, nie tylko panowie mogą być fanami sportów ekstremalnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here