Sukienka dla druhny plus size

0
747
fot. pexels.com

Nie każda kobieta ma figurę modelki, ale to żaden problem by pięknie wyglądać. Sprawa ma się identycznie jeśli chodzi o świadkową. Kobiety plus size są równie piękne, jak te szczupłe i nigdy nie należy o tym zapominać. 

Kobiety plus size często mają kompleksy. Czasem ich większa waga spowodowana jest chorobami, schorzeniami czy po prostu złym metabolizmem. Jeśli jednak nie wiesz dlaczego tak jest, nie masz prawa oceniać takiej kobiet!

Coraz częściej kobiety plus size zaczynają siebie akceptować. Dzieje się tak może dlatego, że coraz bardziej zmienia się ikona piękna. Niegdyś przesadnie szczupłe i bez kształtów kobiety miały stanowić dla nas przykład, na szczęście da ikona piękna zeszła na 2 plan.

Dlatego jeśli nosisz ubrania w rozmiarze plus size, nie przejmuj się! Każda z kobiet jest piękna na swój sposób. Jeśli zostałaś poproszona o zostanie świadkową, to Twój wielki dzień! Musisz więc wyglądać oszałamiająco!

fot. unsplash.com

Jaką sukienkę wybrać?

Ta kwestia niemalże dla każdej osoby jest identyczna. To Ty powinnaś czuć się najlepiej w tej sukience. Dlatego możesz wybrać styl jaki Ci odpowiada.

Sprawa może się nieco skomplikować jeśli to Panna Młoda wybiera sukienki dla druhen. Jeśli pojawi się taka sytuacja, zawsze możesz porozmawiać z Panna Młodą czego chciałabyś uniknąć.

Zazwyczaj jest tak, że kobiety plus size sięgają po ubrania „maskujące”. Dlatego możesz zasugerować dla Panny Młodej, że właśnie w takim stylu czułabyś się najpewniej. Możesz również przygotować listę propozycji dla Panny Młodej i razem ją omówić.

Jeśli zostałaś wybrana na świadkową na jej ślubie na pewno Cię zrozumie. Dlatego nie krępuj się i powiedź otwarcie, że chciałabyś się przyczynić do wyboru tej ważnej dla Ciebie kreacji.

Kolor sukienki

Ta sprawa jest także do omówienia z Panną Młodą. Coraz częściej nowożeńcy ustalają tzw. kolory przewodnie ceremonii oraz wesela. Dlatego warto zastanowić się nad tym, że „Twoja” Panna Młoda nie ustaliła takiego koloru.

Jeśli tak, sprawa kroju sukienki nadal jest do obgadania niestety kolor, może być już osądzony. Nie przejmuj się, zazwyczaj każda Panna Młoda dokładnie dobiera kolory by były one spójne i pasujące niemalże do każdego.

Ile powinnaś zapłacić za sukienkę?

Sukienka dla druhny może kosztować od kilkuset złotych nawet do kilku tysięcy. Jeśli jednak Twój budżet jest ograniczony, stanowczo poinformuj o tym Pannę Młoda.

Nikt nie chciałby kupować sukienki, która była by tylko na jedną ceremonię i znacznie naciągała Twoje możliwości finansowe. Jeśli jednak obie uważacie, że można kupić niedrogą sukienkę, która też ma „to coś” to stanowczo macie racje.

Ze względu na to, że rynek sprzedażowy jest dość duży z łatwością możecie znaleźć piękną kreację w przystępnej cenie. W tym celu możecie udać się do pobliskich salonów ślubnych, które mają także do zaoferowania kreację dla druhen, a jeśli taka opcja was nie zadowala możecie dokonać zakupów online.

Zakupy online

Coraz częściej sięgamy po tego typu zakupu. Ale nie bez powodu. W dobie pandemii taki wariant jest stanowczo bardziej bezpieczny oraz wygodniejszy.

Przez te kilka miesięcy nauczyliśmy sobie sprawnie radzić w sieci. Dlatego na sam początek warto znaleźć odpowiedni sklep. Coraz więcej sklepów umożliwia nam przeglądanie jednak kreacji w kilku, a nawet kilkunastu kolorach.

Dzięki temu, jeśli Panna Młoda nie ustaliła jeszcze koloru przewodniego, z łatwością będzie mogła podjąć decyzję.

fot. pexels.com

Jaki styl i krój wybrać?

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, krój sukienki powinien sprawiać, że będziesz czuła się dobrze i pewna siebie. Czasem jest tak, że nie czujesz się zbyt pewnie w swoim ciele, powinnaś szukać sukienki, która umożliwi Ci częściowe ukrycie Twoich niedoskonałości.

Jeśli jednak wręcz kochasz swoje ciało, sukienka powinna odzwierciedlać ciebie samą. Jeśli jednak chodzi o styl sukienki, tę kwestie także warto omówić z Panną Młodą.

Coraz modniejsze staje się urządzanie ślubu wedle jakiś trendów. Ostatnimi czasy coraz modniejsze stają się style vintage oraz boho. Dzieje się tak ponieważ, nasz nowoczesny styl stale brnie do dużego minimalizmu i prostoty, a niektórym z nas niestety tego brakuje.

Nie obawiaj się różnych epok i stylów. Obecni projektanci, wzorujący się na minionych dekadach wprowadzają naprawdę piękne rozwiązania dla kobiet w każdym rozmiarze.

Nie bój się nadruków

Nie bój się kolorowych i wzorzystych sukienek. Od lat pewnie słyszałaś, że kobietom w dużym rozmiarze pasuje tylko czarny kolor, że wyszczupla i „pomniejsza” optycznie.

To nie prawda! Istnieje naprawdę wiele kolorów oraz nadruków, które prezentują się perfekcyjnie, nawet w rozmiarach plus size! Ale by zmienić na to pogląd najpierw należy przymierzyć taką sukienkę.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here