Upominki na wieczór panieński

0
826
fot. unsplash.com

Wieczór panieński to naprawdę ekscytująca impreza. Jest to bowiem ostatnia chwila zabawy jako niezamężna kobieta. Dlatego wiele druhen przykłada do przygotowania tego wieczoru wiele uwagi. 

Twój wieczór panieński to idealny czas na przerwę i świętowanie z najbliższymi przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy Twoja druhna planuje te wydarzenie, czy też sam organizujesz przyjęcie, zechcesz upewnić się, że wszyscy uczestnicy czują się wyjątkowo.

Niezależnie od tego w jakim miejscu będzie odbywać się Twoja impreza, warto pokazać Swoim przyjaciołom jak bardzo jesteś im wdzięczna, że są tu właśnie z Tobą. Ten rodzaj podziękowania może być różny. Mogą to być słowa, sentymentalne ciasteczka czy wyjątkowy upominek. Wszystko zależy od tego co chciałabyś im podarować oraz jakim budżetem dysponujesz.

Spersonalizowane luterka

Większość kobiet codziennie się maluje. Dlatego świetnym upominkiem może być podręczne lustereczko. Możesz zamówić takie egzemplarze w różnych wariantach.

Najciekawszą opcją będzie wybór lusterek w typu puderniczki. Są one bowiem zabezpieczone przed pobiciem się oraz przed zarysowaniami. W tym wariancie istnieje także dość ciekawa gama wzorów. Jeśli jednak nie masz pewności czy każdej kobiecie uczestniczącej na twoim wieczorze panieńskim spodoba się taki sam nadruk możesz wybrać coś bardziej klasycznego.

Wy okazać swoim przyjaciółką, że każda z nich jest wyjątkowa i równie ważna dla Ciebie możesz przygotować lusterka spersonalizowane. Takie lusterka na górnym wieczku mogą zostać przyozdobione jej imieniem, dodatkowo możesz dołączyć do tego Swoje inicjały.

Naszyjniki

fot. unsplash.com

Ten rodzaj upominku sprawdza się na każdą okazję. Jeśli na twoim przyjęciu jest niemała liczba kobiet możesz zdecydować się na identyczne naszyjniki. Dzięki temu żadna twoja przyjaciółka nie poczuje się urażona.

Ten wariant upominkowy możesz także spersonalizować bezpośrednio pod każdą uczestniczkę. Jeśli nie stać Cię na zakup kilku bądź kilkunastu złotych łańcuszków możesz wybrać równie piękny, ale tańszy zamiennik.

Gdy Twój budżet jest ograniczony bez zawahania postaw na pozłacają stal chirurgiczną. Nie musisz obawiać się, że ten stop wywoła jakąkolwiek alergię u Twojej przyjaciółki, ponieważ stal chirurgiczna jest w 100% antyalergiczna.

Wybierz wisiorki imienne, w ten sposób będziesz miała pewność, że każdy wisiorek przypadnie koleżance do gustu.

Zestawy upominkowe

Istnieją zestawy idealne, które spodobają się każdemu.

Z takich zestawów możesz wyszczególnić kilka z nich, a są nimi : zestawy perfum, zestawy do kąpieli, zestawy kosmetyków. Każdy z nich jest wyjątkowy i z łatwością możesz dobrać warianty zapachowe pod każdą uczestniczkę.

Jeśli jednak nie masz pewności czy dany zestaw odpowiadał by dla Twojej przyjaciółki, możesz sięgnąć po zestaw świec zapachowych. Innym gotowym tego typu wariantem są zestawy upominkowe kubków czy filiżanek. Takie zestaw na pewno będzie służył każdej z nich.

Jeśli jednak nie podoba Ci się wariant imienny możesz wybrać coś bardziej minimalistycznego. Dodatkowo jeśli masz zaplanowany budżet na tego typu upominki, możesz nieco zaszaleć. Dopasuj wszystkie naszyjniki, aby wszystkie Twoje dziewczyny czuły się kochane i doceniane. Wybierz swój ulubiony metal ze złota, srebra lub różowego złota i zamów ręcznie stemplowane zawieszki dla każdego. Noś je wszystkie razem przez cały wieczór lub zapakuj je w urocze pudełko upominkowe jako podziękowanie na koniec imprezy.

fot. unsplash.com

Procentowe trunki

Ten rodzaj upominku na pewno przypadnie każdemu do gustu. Możesz wybrać ulubione wino i oprawić się miłymi podziękowaniami. Taki rodzaj upominku jest zawsze mile widziany, dodatkowo nie obciąży on znacznie twojego portfela.

Podsumowanie

Wieczór panieński to impreza jedyna w swoim rodzaju. Po mimo tego, że jest to Twój wieczór powinnaś zadbać o to by Twoje towarzyszki bawiły się równie świetnie jak Ty. Wieczór panieński jest także idealnym miejscem właśnie do podziękowań za każdą sytuacje, wsparcie, a także za miły wieczór.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here