Prezent dla Pana Młodego

0
972
fot. unsplash.com

Od niedawna Młode Pary kupują sobie wzajemnie prezenty ślubne. Niektórym może się to wydawać raczej absurdalnym zachowaniem, ale jednak jest to błędne spostrzeżenie. Dzień ślubu jest dniem naprawdę ważnym i nic w tym złego jeśli chce się podarować z tej okazji prezent ukochanej osobie. 

Niektóre Pary Młode traktują tę okazję niczym urodziny. Dlatego jaki Panna Młoda mogłaby podarować prezent swojemu mężowi? Na pewno możemy zagłębić się w prezenty sentymentalne, które mają jakieś ukryte znaczenie, o którym tylko Wy dwoje macie pojęcie. Spersonalizowane prezenty także nadadzą się na tę okazję idealnie.

Oto lista kilku ciekawych pomysłów:

fot. unsplash.com

1. Wydruk na płótnie

Ten rodzaj prezentu możesz przygotować samodzielnie. Przygotuj projekt tzw. trzech serc.

Zaprojektuj 3 serca wykonane z mapy. Ale mapa nie może być przypadkowa. Mapa powinna dokładnie określać miejsce waszego pierwszej randki, zaręczyn, a trzecie serce z mapy powinno określać miejsce waszego ślubu.

Ten przemyślany prezent na pewno sprawi, że zaleje go fala wspaniałych wspomnień, a dodatkowo utwierdzisz go w tym, że pamiętasz o każdej ważnej chwili także dla niego. Dodatkowo cały wydruk możesz wzbogacić fragmentem z waszej ulubionej piosenki bądź utworu, do którego pierwszy raz zatańczyliście.

2. Grawerowany zegarek

Chyba każdy mężczyzna jest miłośnikiem zegarków. Wybierz odpowiedni model dla Twego ukochanego lub taki, o którym on marzył i nanieś na niego grawer.

Istnieje wiele punktów, które specyfikują sie tego typu usługami. Grawer umieszczony na wewnętrznej tarczy może być dowolny. Może to być krótki napis ” Kocham Cię … ( i pierwsza litera Twojego imienia) ” bądź data waszego ślubu.

Taki skromny dodatek do prezentu sprawi, że będzie on znacznie cenniejszy dla niego!

3. Spinki do mankietów

Jeśli Twój mężczyzna lubi chodzić w garniturach, bądź jego praca tego wymaga, możesz podarować mu spersonalizowane spinki do mankietów.

Niejednokrotnie spotkaliśmy się z pomysłami na 2 różne spinki. Polega to na tym, że zamawiane przez Ciebie spinki są również w pełni spersonalizowane tylko…. jedna spina posiada Twoje inicjały zaś druga inicjały Twego męża.

Niektórym taki pomysł może wydawać się idiotyczny, ale uwierz nam, że Twój mąż na pewno je doceni, a co najważniejsze bardzo je polubi. Jest to tak naprawdę prezent sentymentalny,  a za razem bardzo użyteczny.

4. Certyfikat

Wiele firm oferuje nam różnego rodzaju spersonalizowane certyfikaty. Może to być certyfikat miłości, wierności, a nawet nadania dowolnej gwieździe imienia.

Możesz wybrać tego rodzaju upominek. Wybierając np. certyfikat gwiazdy, nadajesz jej imię. W ten sposób możesz pokazać mężowi jak jest dla Ciebie waży i ile dla Ciebie znaczy. Ten prezent również możemy zaliczyć do kategorii prezentów sentymentalnych.

5. Coś nowoczesnego

Jeśli Twój maż jest fanem nowinek technicznych, warto zagłębić się w tę kategorię. Obecny rynek sprzedażowy oferuje nam „sprzęty nie z tej ziemi”. Jeśli wiesz o jakim dokładnie produkcie Twój ukochany marzy, zakup prezentu może być banalny.

Jeśli jednak nie masz dokładnie pomysłu możesz wybrać wielofunkcyjny głośnik sterowany głosem. Każdy mężczyzna tak naprawdę po mimo swoich lat w głębi duszy jest małym chłopcem.

Takie „zabawki” sprawiają ogromną radość dla każdego mężczyzny niezalenie od jego wieku. Dlatego taka alternatywa będzie jak najbardziej udanym prezentem.

Określ co Twój mężczyzna potrzebuje najbardziej

Każdy z nam tak naprawdę ma inne pragnienia i marzenia. Może jednak Twój mężczyzna nie przykłada zbyt dużej uwagi do rzeczy materialnych, ale bardziej cieni chwile do zapamiętania? W tym kierunku także możesz iść śmiało.

Może Twój ukochany jest miłośnikiem adrenaliny, szybkich samochodów bądź lewitowania w powietrzu? Nie przejmuj się, z łatwością znajdziesz dla niego prezent.

Wiele firm oferuje możliwość wykupienia bonu bądź karnetu na daną atrakcję. Może to być lot balonem, jazda po torze super szybkim autem albo skok w przepaść. Wszystko zależy od tego czego chciałby Twój wybranek.

Jeśli dotąd nieco ograniczałaś mu wypady na tego typu atrakcje z troski o obawy o niego, podarowując mu taki prezent utwierdzisz go w tym, że jesteś kobietą idealną! Daj ukochanemu chwilę wytchnienia i pomyśl o tym, że dla niego wasz ślub jak i wesele było także stresujące, może właśnie on potrzebuje takiego miejsca by się wykrzyczeć i ochłonąć?

fot. unsplash.com

Podsumowanie

Po wypowiedzeniu sakramentalnego TAK właśnie stałaś się jedyną kobietą swego ukochanego. Cała wasza niepewność wobec siebie wygasła w ciągu jednej chwili, ale stres i obawa jeszcze hucznie gra w waszych organizmach.

Dlatego zastanów się, co pomogłoby ochłonąć dla Twojego, już męża. Prezent powinien być dokładnie przemyślany i wybrany tylko z myślą o nim, ale osobiście polecamy wykup karnetu na atrakcję pełną wrażeń by Twój kochany utwierdził się w tym, że nie ma kobiety lepszej od Ciebie!

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here