Prezent dla Pary Młodej

0
684
fot. pexels.com

Dostając zaproszenie ślubne nie jeden gość od samego początku zastanawia się co wypadało by podarować Młodej Parze w prezencie ślubnym. Te pytanie zazwyczaj nie należy do najłatwiejszych. 

Często zdarza się tak, że Para Młoda sporządza listę produktów, które chciałaby otrzymać bądź zwracają się z prośba by podarować im tylko gotówkę. Kiedyś taka prośba na zaproszeniu ślubnym była by piętnowana. Obecne czasy nieco popuściły lejce w tej kwestii.

Osobiście także muszę zgodzić się z tym, że to nowożeńcy powinni sami zdecydować co jest im potrzebne. Niestety nie każdy sporządza taką listę i nadal zdarza się, że to goście muszą sami pomyśleć nad prezentem.

Prezent dla Pary Młodej

Zakup idealnego prezentu nie jest łatwy, ale W internecie możemy znaleźć wiele inspiracji co obecne Pary Młode najchętniej przyjmują jako prezent. Lecz nie do końca zawsze należy się tym kierować. Każda Para Młoda ma inne wymagania oraz inne predyspozycje życiowe. Jeśli np. mają już swoje, wspólne mieszkanie, które zamieszkują od jakiegoś czasu niekoniecznie trafionym prezentem mogą być zestaw nowych garnków.

Dlatego najpierw najważniejsze jest to by przemyśleć co mogłoby się im przydać. Jeśli jednak nie uda Ci się wpaść na genialny pomysł, możesz sięgnąć po inna alternatywę, która na pewno się im spodoba.

Prezenty spersonalizowane

Od dłuższego czasu ten rodzaj prezentów cieszy się powodzeniem na wiele okazji. Jest on również świetną alternatywą na prezent ślubny. Spersonalizowany komplet ręczników, dodatków do kuchni czy pościeli na pewno spodoba się każdemu.

Dodatkowo wybierają tą opcję prezentową Para Młoda na pewno zauważy, że ten prezent został kupiony właśnie tylko pod nich. Monogramy nanoszone w upominkach spersonalizowanych mogą być różne.

Imiona, cytaty, daty. To jedne z wielu wariantów, które możesz wybrać. Rodzaj oraz przeznaczenie takich prezentów może być ogromne. Nie musisz jednak ograniczać się do wyboru produktów tylko do użytku, ale możesz sięgnąć po elementy ozdobne do mieszkania.

Personalizowana mapa podróży na płótnie

fot. pexels.com

Jeśli nowożeńcy są ciekawi świata i zwiedzieli już nie jedno miejsce, warto pomyśleć nad podarowaniem im właśnie mapy podróży. Taka mapa może być nie tylko znacznikiem tego gdzie się już było, czy gdzie się chcę pojechać, ale może stać się ciekawą alternatywą albumu ze zdjęciami.

Taka mapa jest w pełni spersonalizowana. Może mieć ona datę oraz tytuł np. ” Podróże Jacka i Basi „. Jeśli jesteś blisko z nowożeńcami na pewno wiesz jakie zakątki świata już zwiedzili i co jeszcze chcieli by zobaczyć. Możesz dzięki temu dodać do mapy już odwiedzone miejsca oraz spersonalizować ich dalsze marzenia.

Całość możesz urozmaicić cytatem czy złota myślą, a także podpisem.
Ceny takiej mapy są różne, ale możesz kupić ją już w granicach 180 zł.

Dodatkowo, ze względu na to, że mapa jest naniesiona na płótno para będzie mogła przyczepiać do niej zdjęcia z już odbytych podróży.

Skrzynka na wino

Faktem jest to, że niemalże każda kobieta przepada za smakiem wina. Bywa też tak, że i mężczyźni są jego smakoszami. Jeśli para, która zaprosiła Cię na swój ślub także jest smakoszem tego trunku, taki prezent może być dla nich idealny.

Zazwyczaj skrzynki na wino wykonane są z drewna. Wybierając opcję grawerowaną możesz również nanieść na wieko wszelkie słowa. Mogą to być imiona nowożeńców, data ich ślubu oraz krótka sentencja i życzenia!

Dodatkowo często w takim prezencie prócz ładnego opakowania do wina, możemy ujrzeć akcesoria do wina. Są to między innymi korkociągi, nalewaki czy elementy ozdobne do butelek.

Taki rodzaj prezentu nie tylko będzie przydatny, ale także będzie wspaniałą pamiątką na lata!

fot. pexels.com

Drzewo rodzinne na płótnie

Taka forma prezentów ślubnych jest jeszcze mało popularna, ale jest naprawdę ciekawa. Możesz przygotować taki prezent nowożeńcom, a na pewno będą zachwyceni!

Jeśli znasz rodzinę zarówno Panny Młodej jak i Pana Młodego, przygotowanie takiego drzewa będzie naprawdę łatwe. Jeśli jednak nie znasz rodziny, któregoś z nowożeńców możesz poprosić kogoś z ich bliskich o pomoc.

Drzewo genealogiczne możesz stworzyć ze zdjęć, imion czy ich dat urodzenia. Dzięki temu możesz ukazać jak dwie oddzielne rodziny stały się jednością poprzez wypowiedzenie sakramentalnego TAK. Wiele osób uważa, że taki rodzaj prezentu jest zbędny, ale na szczęście tak nie jest.

Wiele osób coraz częściej interesuje się Swoimi korzeniami, a „moda” na tworzenie drzew genealogicznych, staje się coraz bardziej popularne! Kto wie, może dzięki temu prezentu pobudzisz w nowożeńcach nowe, wspólne hobby?

Certyfikat miłości

Jeśli jednak Para Młoda wybrała co chciałaby dostać od Ciebie w dniu ślubu, ale Ty uważasz to to zbyt mało, możesz dorzucić zabawny upominek od siebie!

Fajną opcją będzie wybór certyfikatu miłości. Jest to unikalny wydruk w postaci dokumentu, który możesz dowolnie spersonalizować. Podobnie jak w poprzednich wariantach możesz dodać tam imiona pary młodej, datę oraz życzenia od siebie!

Jest to nie tylko wspaniała pamięta, ale również wesoła alternatywa prezentu ślubnego! Nie obawiaj się, na pewno Twój prezent zawiśnie na honorowym miejscu!

Inne propozycje spersonalizowane

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej wybór tego typu upominków naprawdę nie jest ubogi. Rodzaj, przeznaczenie oraz rodzaj tworzywa jest naprawdę dowolny. Istnieją firmy, które takie zlecenia realizują zaledwie w kilka dni, więc nie musisz obawiać się, że przesyłka nie przyjdzie na czas.

Dodatkowo w wielu firmach jest tak, że możesz dobrać opcję ” zapakuj jako prezent „. Wybierając te opcję dodatkowo spada Ci problem pakowania! Masz gotowy prezent, który wystarczy dostarczyć tylko na uroczystość ślubną!

Podsumowanie

Jeszcze do niedawana tego typu prezenty były rzadko wybierane. Na szczęście od niedawna cieszą się coraz większym powodzeniem. Osobiście uważamy, że podarowując taki prezent Para Młoda od razu będzie na niego inaczej patrzeć, ze względu na to, że od pierwszego rzutu okiem widać, że to prezent tylko dla nich!

Dodatkowo, dzięki możliwości nanoszenia monogramów na tego typu prezenty Para Młoda nie szybko zapomni o  tej wspaniałej uroczystości jak i o Tobie! Naniesienie na taki prezent swojego imienia czy nazwiska może wydawać się banalne, ale na pewno sprawi, że będziesz w pamięci zakochanych na zawsze!

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here