Maseczki ślubne

0
828
fot. unsplash.com

Niestety maseczki chwilowo stały się nie odłącznym elementem naszej garderoby. Niestety nie mamy także informacji czy rok 2021 będzie zakończeniem trwających obostrzeń oraz nakazów. Na szczęście, wiele par młodych nie przekreśla z tego powodu swojego ślubu.

Nikt nie spodziewał się, że ten nielubiany dodatek znajdzie Swoje miejsce także na ceremoniach ślubnych. Jeśli więc planujesz zorganizować wesele w erze COVID-19, to maski ślubne są koniecznością i zebraliśmy kilka ciekawych pomysłów. 

Wszyscy – od sklepów detalicznych po projektantów mody – zdecydowali się na sprzedaż maseczek ochronnych. Obecnie możemy znaleźć wiele wariantów zarówno kolorystycznych jak i z bezpośrednim przeznaczeniem na daną okazję. Ten trend nie ominął także ślubów oraz wesel.

Oczywiście żadna z tych masek nie jest klasy medycznej i należy ją nosić tylko jako środek ostrożności. Jednak wiele z nich można prać w pralce i mają kieszeń na dodanie własnego filtra. Nie zależnie od tego jaką jesteś Panną Młodą , bez problemu możesz doprasować maseczkę do Twojej sukni by tworzyła idealną całość!

fot. pexels.com

Maseczki na zamówienie

Wiele firm oferuje nam możliwość zamówienia maseczek spersonalizowanych. Możecie w tym celu zamówić nie tylko maseczki dla Siebie jaki Pary Młodej, ale możecie pomyśleć o zamówieniu maseczek także dla gości.

Maseczki dla gości możecie przekazać w zaproszeniu ślubnym. Ten rodzaj dodatku ślubnego możecie zamówić w kolorze przewodnim waszej uroczystości bądź skomponować tęczową gamę kolorów. Cała inicjatywa tego trendu weselnego zależy tylko od was samych.

Na maseczki możecie nanieść imiona gości bądź np. wasze inicjały. Takie maseczki na pewno spodobają się gościom. Jeśli jednak obawiacie się, że goście nie przyjdą w kolorowych maseczkach na waszą uroczystość możecie wybrać kolory neutralne. Czarne dla panów i białe dla pań. Taki wariant na pewno będzie pasować do każdej kreacji.

Maseczki dla druhen

Ten wariant maseczek także możesz zamówić w kolorze przewodnim. Bądź jeśli każda z Twoich druhen będzie miała kreację w innym kolorze możesz zapytać jaką barwę wybrały. Znając kolor ich kreacji możesz zamówić maseczki w identycznym kolorze.

W tym wariancie także możesz nanieść personalizację. Delikatny i skromny haft z inicjałami Twojej druhny na pewno się jej spodoba.

Elementy ozdobne maseczek

Nie każda maseczka musi być jednolita. Możesz wybrać maseczki z dodatkami. W tym wariancie przewidywane są różne elementy ozdobne.

Mogą to być koraliki, hafty, a także koronka. Idealną maseczką dla Panny Młodej w stylu vintage lub boho na pewno będą maseczki z koronką. Na pierwszy rzut oka taka maseczka nie wydaje się w pełni estetyczna, ale skomponowana z piękną koronkową suknią ślubną stanowi idealną całość.

Maseczka dla Pana Młodego

Wariant dla Pana Młodego jest znacznie łatwiejszy. Nie trzeba tu zbyt wiele kombinacji i pomysłów.

Sięgając po taki dodatek dla Pana wystarczy wybrać maseczkę w kolorze koszuli bądź garnituru ślubnego. Całość możesz urozmaicić haftem.

Maseczka dla mężczyzny nie musi być wymyśla i nie powinna posiadać skomplikowanych dodatków. Prosta, bawełniana maseczka sama w sobie będzie pięknym dodatkiem.

Maseczki jednorazowe

Jeśli jednak nie jesteście zwolennikami maseczek wielokrotnego użytku możecie zamówić online maseczki jednorazowe.

Wiele firm do swojej sprzedaży wprowadziło maseczki okazyjne, które są właśnie jednorazowe. Takie maseczki pakowane są pojedynczo od szczelnie zamkniętych woreczków. Taka forma maseczek ślubnych jest także bardzo ciekawa i w pełni bezpieczna.

fot. pexels.com

Maseczki z nadrukiem

Jeśli jednak chcielibyście  by maseczki waszych gości nie były nudne możecie zamówić estetyczne maseczki z nadrukiem.

Motyw, który zostanie naniesiony na ten dodatek jest sprawą indywidualną. Możecie wybrać śmieszne maseczki, maseczki ze zdobieniami bądź maseczki w motywie kwiatowym. Będzie wyglądać fantastycznie przy ołtarzu – i jest idealna do codziennego użytku po wielkim dniu!

Maseczka haftowana dla Panny Młodej

Wiele sukien ślubnych jest dekorowana pięknymi haftami przypominającymi koronkę bądź piękne kwiaty.

Taka wersja maseczki jest bardzo piękna i delikatna. Możesz założyć ją na wielki dzień oraz nosić ją na co dzień. Koszt maseczek jest zależy od rodzaju tkaniny oraz od dodatków jakie możemy na nich ujrzeć.

Niestety nie ma określonego terminu oraz wytycznych kiedy maseczki zostaną zniesione, więc jeśli planujesz ślub na ten rok warto przemyśleć również zakup maseczek dla siebie i gości.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here