Pomysł na walentynki

0
774
fot. pexels.com

Coraz więcej osób celebruje te święto. Osoby, które zazwyczaj są romantycznie nie mają większego problemu z organizowaniem takich uroczystości. Jednak są także osoby, które uważają taką uroczystość z nie łatwą.

Walentynki są dniem zakochanych. Nie oznacza to jednak, że tylko w tym dniu powinieneś darzyć partnerkę uczuciem i szacunkiem. Twoim obowiązkiem jest co dzienne okazywanie jej uczuć. Jednak, przyjemny wieczór walentynkowy to coś naprawdę miłego. Ale jak zorganizować niezapomniany wieczór zakochanych?

Po pierwsze, presja – wiesz, że będzie to coś, czego Twoja partnerka oczekuje i na co nie może się doczekać. Po drugie, efekt zaskoczenia – pewnie nie jeden mężczyzna bije się z myślami jak odpowiednio to rozegrać by był ” wilk syty i owca cała”.

Jeśli czujesz się całkowicie przytłoczony, a po głowie plączą Ci się tylko tradycyjne rozwiązania lub te, które już zrealizowałeś czas sięgnąć po magię internetu. Weź pod uwagę swoją drugą połówkę i swój związek. Zastanów się nad łatwymi, znaczącymi sposobami wyrażania swojej miłości. Zorganizuj coś sentymentalnego, coś co będzie miało ogromne znaczenie dla was obojga.

fot. unsplash.com

Zabierz ukochaną w miejsce, w którym się poznaliście lub do ulubionej restauracji. W czasach pandemii niestety ta druga opcja może być trudniejsza do wykonania, ale możesz odegrać małą scenę. Przygotuj domową restaurację. Najlepsze są pomysły kreatywne, więc jeśli masz z tym problem, to ten artykuł został stworzony dla Ciebie.

Wyjątkowe miejsce na walentynki

Tak naprawdę nie ma czegoś takiego, jak idealne miejsce na walentynki. Wszystko zależy tylko od tego jakie preferujecie klimaty. Niestety COVID-19 krzyżuje nam wiele planów, nie do końca wiadomo jak będzie z 14 lutego. Dlatego możesz już teraz zacząć rozważać walentynki w domowym zaciszu.

Domowe spa

Z racji tego, że wiele instytucji nadal pozostaje zamkniętych możesz zdecydować się na przygotowanie domowego spa.

Stworzenie takiej aury wcale nie musi być trudne. Wystarczy ponieść się wodzy fantazji bądź podejrzeć kilka pomysłów na portalach społecznościowych.

W celu przygotowania takiego wieczoru walentynkowego wystarczy udać się do pobliskiej drogerii i kupić kilka niezbędnych dodatków, którymi są olejki do kąpieli, płatki róż i świece. Możesz również poprosić sprzedawcę w celu pomocy w wyborze jakiejś maseczki.

By podkreślić klimat tego wieczoru możesz również kupić ulubione wino ukochanej oraz czekoladki. Dodatkowo warto pomyśleć o świecach, możesz wybrać warianty zapachowe. Twoja ukochana na pewno nie szybko zapomni ten wieczór.

Romantyczna kolacja w domu

Planując romantyczną kolację nie zawsze musisz rezerwować stolik w restauracji. Na pewno Twoja ukochana bardziej doceni posiłek, który przygotowałeś samodzielnie.

Jeśli nie jesteś dobrym kucharzem warto skorzystać z gotowych tutoriali, które z łatwością możesz znaleźć w internecie bądź wybrać mniej wykwintne danie, które i tak Twoja ukochana doceni.

Jednym z prostszych dań, które jest niezwykle romantyczne jest spaghetti. Jest bardzo łatwe w przygotowaniu i nie trzeba mieć do tego ogromnej wiedzy kulinarnej. Nie wiem czy pamiętasz, ale takie danie wyło serwowane w Disneyowskiej bajcie ” Zakochany kundel” i sprawdziło się idealnie!

Pokaz wspomnień

Jeśli wasz związek trwa już od dłuższego czasu macie na pewno masę wspólnych wspomnień. Zapewne wiele takich chwil macie uchwyconych na fotografiach.

Może warto przygotować dla ukochanej niespodziankę ze wspomnień? Zaproś wybrankę na romantyczny seans, a zamiast filmu włącz stworzony wcześniej pokaz slajdów z waszych zdjęć.

Przygotowanie takiego slajdu nie jest wcale proste. Tu również możesz skorzystać z internetowych wskazówek oraz wybrać dość łatwy program do obróbki online. Takiego prezent Twoja ukochana na pewno się nie spodziewa!

fot. pexels.com

Zorganizuj „ten dzień”

Wiele osób ma marzenia, które często podkreśla „któregoś dnia..”. Walentynki są właśnie idealnym dniem by spełnić takie marzenia.

To co będziecie robić ” w ten dzień” zależne jest od tego jakie marzenie miała Twoja ukochana. Może to być spontaniczny wypad w poszukiwaniu nieznanego lub po prostu przyjemna przejażdżka kabrioletem przed siebie.

Podarowując taką chwilę dla ukochanej, sprawisz, że na pewno będzie szczęśliwa. Jedyną ważną kwestią takiego dnia jest to, czy słuchałeś ukochanej uważnie? Jeśli tak to nie masz czym zawracać sobie głowy, jeśli jednak nie. To jest duży problem.

Gdyby okazało się, że nie pamiętasz jakie marzenie miała Twoja wybranka, możesz zwerbować do pomocy jej najlepszą przyjaciółkę. Na pewno Ci pomoże.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here